Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Business Service © 2020

Doradca Podatkowy 03370

Dorota Blukacz

al. Jana PawłaII 56/58 lok. 5

42-218 Częstochowa

KONTAKT ZE MNĄ >

O nas

 

Kancelaria Doradcy Podatkowego

Doroty Blukacz -

Business Service. 

Misja

Zaufanie

Efektywność

Współpraca

Gwarancja

Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas Klienci i zadowoleniu ze współpracy, obsługujemy większość firm przez wiele lat. Będąc ich powiernikami, rzecznikami ich interesów, stawiamy sobie za priorytet działanie w imię ich dobra i bezpieczeństwa.

Naszą siłą jest wiedza naszych pracowników i konsultantów będących specjalistami w dziedzinach: doradztwa podatkowego, księgowości, kadr, płac bhp itp. Dbamy o aktualizację posiadanej wiedzy i ciągłe podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych. Naszą wiedzę staramy się przekazywać Klientom w sposób pełny i zrozumiały.

Kancelaria Business Service prowadzi działalność od 1993 roku, ma swoją siedzibę w Częstochowie, ale obsługuje Klientów z całego kraju. Prowadzi z sukcesami nie tylko kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, ale także osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Dla nas nie ma spraw mniej ważnych lub zbyt trudnych. Podejmujemy z równym zaangażowaniem zarówno prostych zleceń jak i się spraw nietypowych. 
 

Od ponad 15 lat posiadamy aktualne ubezpieczenie OC dla podmiotów zajmujących się doradztwem podatkowym i usługowym prowadzeniem ksiąg.

Jako Doradca Podatkowy jestem członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych przestrzegającym zasad określonych w ustawie o doradztwie podatkowym, w tym szczególnie zasad etyki i tajemnicy zawodowej.

Doradca Podatkowy

Dorota Blukacz